RB Rail operacionālais direktors Rokens iesniedzis atlūgumu

Rail Baltica kopuzņēmuma Padome trešdien, 10.aprīlī, pieņēmusi Kaspara Rokena, RB Rail AS operacionālā direktora, atlūgumu, kas pamatots ar privātiem apsvērumiem, informē uzņēmuma pārstāvji.

«Esmu gandarīts par laiku, kuru man bija iespēja veltīt Rail Baltica projekta realizācijai un attīstīt projektu līdz sliežu ceļu būvprojektēšanas fāzei. Pateicoties spēcīgai profesionāļu komandai, ir izveidota efektīva un caurspīdīga, starptautiskiem standartiem atbilstoša iepirkumu procedūra. Tāpat ir nodrošināta pieredzējušu starptautisku kompāniju dalība Rail Baltica konkursos,» komentēja Rokens.

Pieņemot atlūgumu, Karolis Sankovskis, RB Rail AS Padomes priekšsēdētājs, uzsvēra: «Padome ir pateicīga Kasparam par viņa ieguldījumu īpaši svarīgā projekta ieviešanas periodā. Mūsu uzdevums ir nodrošināt nepārtrauktu un mērķtiecīgu projekta ieviešanu, tāpēc nekavējoties uzsāksim jauna valdes locekļa meklējumus.»

Konkurss par valdes locekļa amatu tiks izsludināts tuvākajā laikā, bet līdz tam operacionālā direktora pienākumus pildīs trīs pārējie valdes locekļi, informē uzņēmumā.

RB Rail AS ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu. RB Rail AS kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas