Rīgas satiksme darbinieku veselības apdrošināšanai rezervējusi trīs miljonus eiro

Lai turpmākos trīs gadus varētu nodrošināt saviem darbiniekiem veselības apdrošināšanu, SIA Rīgas satiksme savā budžetā rezervējusi trīs miljonus eiro, apstiprina uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā redzams, ka līgums par tiesībām nodrošināt uzņēmuma darbiniekiem veselības apdrošināšanu noslēgts ar trim uzņēmumiem – AS Balta, Compensa Life Vienna Insurance Group un AS Baltijas apdrošināšanas nams. Līguma darbības termiņš ir trīs gadi un katru gadu tiks organizēta cenu aptauja, kuras rezultātā tiks noslēgts piegādes līgums ar vienu piegādātāju, kas iesniedzies saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu.

Tomēr, kā pastāstīja Bartaševiča, patlaban vēl nav skaidrs, vai uzņēmuma darbinieki izvēlēsies apdrošināšanu par visu iespējamo summu. «Atkarībā no nostrādātā darba stāža un tā, vai darbiniekam nav kādi disciplinārpārkāpumi vai citas nebūšanas, viņiem pienākas bonusu sistēmas punkti. Par šiem punktiem viņi var izvēlēties dažādas lietas, piemēram, atlaides pusdienām, iespēju lētāk iegādāties grāmatas, un citas lietas. Viena no šīm papildiespējām ir veselības apdrošināšana,» skaidro pārstāve.

Prognozētais apdrošināmo personu skaits ir 2 000 gadā un trīs miljoni ir maksimālā prognozētā summa. «Bet tikpat labi darbinieki var izvēlēties noslēgt apdrošināšanas tikai viena vai divu miljonu vērtībā. Tādā gadījumā atlikusī summa nonāks atpakaļ uzņēmuma budžetā,» stāsta Bartaševiča.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas