Rimi aicina piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušām ģimenēm

Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās piektdien, 28.aprīlī, no plkst.10.00 līdz 21.00 ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu un zirņus, BNN stāsta akcijas rīkotāji.

«Palīdzēt kādai trūkumā nonākušai ģimenei nemaz nav tik grūti – līdzās saviem ikdienas pirkumiem mēs aicinām tikai ielikt grozā vēl kādu produktu, kas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst. Tas nonāks pie tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Un tas noteikti sniegs pašam gandarījumu un prieku par labu paveiktu darbu,» saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Iepriekšējā labdarības akcijā  tika saziedots 7 080 pārtikas pakas, kas nokļuva pie vairāk nekā 1 900 trūkumā nonākušo ģimeņu. «Šoreiz ceram, ka varēsim palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem, pauž Rimi Latvia pārstāve Inga Bite.

Ref:224.000.103.991

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas