Rodam Raunas novadā junijā aicina uz kluso un skaļo mūziku

Nepieradinātā folka orķestris 2014.gada festivālā

Pirmajā jūnija nedēļas nogalē Vidzemes vidienē gaidāms sestais festivāls Rodam Raunas novadā. Tā vakara koncertos būs dzirdama latviešu un igauņu tautas mūzika, kā arī sociāli aktīvs hiphops, radošs džezs un Imanta Kalniņa „evergrīni”.

Par godu tam, ka salīdzinoši nelielajā novadā nostiprinājušās divas mazās alus darītavas – Malduguns un Eridan -, festivāla tematiskais produkts šogad ir alus, tā brūvēšanas tradīcijas un jaunu garšu meklējumi.

Turpinot meklēt un atrast to saturiski augstvērtīgo Latvijas mūziku, ko kultūras nami un radio stacijas Vidzemes laukos piedāvā retāk, sagatavota programma diviem vakara koncertiem.

3.jūnija pievakarē Raunas ciema Tanīsa pilskalnā skanēs Klusās mūzikas koncerts. 4.jūnijā festivāls turpināsies Drustu ciemā, kur pēc piepildītas dienas estrādē to noslēgs Skaļās mūzikas koncerts un nakts balle.

Informācija par koncertu dalībniekiem sekos.

2015.gadā Rodam Raunas novadā vakara koncertos uzstājās Mālstrumenti, Iļģi, trio Jānis Pelše, Andrejs Grimms un Ivars Kalniņš, kā arī Sergejs Jēgers, Židrūns un Rikši.

Šā gada festivālā 4.jūnijā Drustos dienas programmā gaidāms:

11.00 Īpašais alus, maizes, medus, piena, zemeņu un zivju tirgus, kā arī meistarklases Gatavo ar alu.
12.00-13.30 Novada pašdarbnieku kolektīvu koncerts
18.00-19.30 Muzikālā izrāde Īsa pamācība mīlēšanā

Festivāla apmeklētājiem nakšņošanai teltīs būs ierīkota teritorija Tanīsa pilskalnā Raunā, ko varēs izmantot naktij no 3. uz 4.jūniju.

Rodam Raunas novadā sociālajā tīklā Facebook.

Ref: 111.111.103.3489

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas