Tallink prāmji Romantika un Isabelle atbilst kuģošanas drošības prasībām

Latvijas Jūras administrācijas un Zviedrijas Jūras administrācijas inspektori iepriekš plānotā drošības pārbaudē konstatējuši, ka Tallink pasažieru kuģi Romantika un Isabelle atbilst kuģošanas drošības prasībām, informē Latvijas Jūras administrācijā,

Latvijas Jūras administrācijas inspektori un Zviedrijas Jūras administrācijas inspektori 8. un 9.janvārī Rīgā veica kopīgu iepriekš plānotu minēto kuģu drošības pārbaudi atbilstoši Eiropas Savienības (ES) prasībām, kas paredz pasažieru kuģiem, kuri kursē noteiktās līnijās, pārbaudes veikt divas reizes gadā. Šo pārbaužu mērķis ir pārliecināties par regulāro reisu drošību.

«Pārbaudes laikā inspektori apseko kuģa korpusu, mehānismus un to iekārtu stāvokli, pārbauda signāllīdzekļus, sakaru aprīkojumu un glābšanas līdzekļus, novērtē ugunsdrošības, piesārņojuma novēršanas un navigācijas aprīkojumu, izvērtē kuģa apkalpes prasmi rīkoties avārijas situācijās, kā arī pārbauda kuģa un komandas dokumentāciju,» stāsta administrācjā.

BNN jau vēstīja, ka 3.janvārī prāmis Isabell  Rīgas ostā aizkavējās mehānisma remontdarbu dēļ vienā no autoklāja durvīm, kas bija cietušas vētrā.

Pašlaik no Rīgas ostas ir regulāra pasažieru prāmju satiksme uz Stokholmu Zviedrijā, kuru nodrošina Tallink Group ar diviem prāmjiem – Romantika un Isabelle.

Tallink Latvija reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 560 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2017.gadā bija 2,095 miljoni eiro un peļņa – 149 581 eiro.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas