Tele2 apgrozījums pirmajā ceturksnī audzis par 4%

Mobilo sakaru operatora Tele2 apgrozījums šī gada pirmajā ceturksnī audzis par 4%, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn, informē uzņēmuma pārstāvis Oskars Fīrmanis.

Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 30,5 miljonus eiro, savukārt rentabilitātes rādītājs ir 36,4%.

Tele2 dati liecina, ka pirmajā ceturksnī par 4% palielinājušies telefonu, planšetdatoru, datoru un aksesuāru tirdzniecības apjomi.

Tāpat uzņēmums ieguldījis 10 miljonus eiro 4G tīkla attīstīšanā un 5G frekvenču atļaujās. Fīrmanis norāda, ka šī summa ir piecas reizes lielāka nekā 2018.gada pirmajā ceturksnī.

«Pirmais ceturksnis mums ir bijis patiešām aktīvs. Veicām vērienīgas investīcijas 4G tīkla attīstībā, 5G frekvenču lietošanas atļaujās, kā arī izstrādājām jaunus, modernus, ar datu iespējām bagātus tarifu plānus. Rezultāti rāda, ka šie darbi ir bijuši nepieciešami un noderīgi gan mums, gan arī mūsu gandrīz 950 000 klientu. To apliecina mūsu klientu apmierinātības līmenis, kā arī fakts, ka nu jau trešo gadu pēc kārtas saskaņā ar oficiālajiem SPRK datiem nodrošinām ātrāko mobilo internetu Latvijā,» atzīst Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Tele2 ir daļa no Tele2 AB grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas