Tet apgrozījums 1.ceturksnī audzis par 6%

Tet grupas apgrozījums 2019.gada 1.ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, audzis par 6%, sasniedzot 50,6 miljonus eiro, informē uzņēmumā.

Straujāko izaugsmi piedzīvo jaunie darbības virzieni datu centru un drošības risinājumu pakalpojumi, Tet elektrības pakalpojumi, kā arī būvniecības bizness, skaidro uzņēmumā.

Lattelecom šī gada 1.aprīlī pārgāja uz zīmolu Tet, kas ir zīmols, ar ko līdz šim Lattelecom darbojās elektrības biznesā.

Gada pirmajos trīs mēnešos elektroenerģijas pakalpojumu apgrozījums audzis vairāk nekā divas reizes. Kā skaidro Tet, to ietekmē vairāki faktori, no kuriem viens no būtiskākajiem ir elektroenerģijas cena, kas pastiprinātu interesi izraisīja gada izskaņā, kad lielai daļai klientu beidzās līgumi ar citiem tirgotājiem.

Par 59% audzis apgrozījums IT drošības risinājumiem, bet par trim procentiem auguši televīzijas ieņēmumi.

Šī gada pirmajā ceturksnī par 12% audzis arī datu centru bizness, uzņēmumiem pamazām apgūstot mākoņpakalpojumu iespējas, norāda Tet. Turklāt apmēram 70% no datu centra biznesa sastāda eksports. Savukārt Citrus Solutions būvniecības apgrozījums audzis par 28%.

«Šis uzņēmumam būs aizraujošs gads jaunajā Tet veidolā, radot jaunus risinājumus klientu ērtībai un uzsākot digitālo transformāciju ārējo un iekšējo procesu pilnveidei. Apgriezienus uzņem gan jaunās biznesa līnijas, gan panākumi eksporta tirgos, piemēram, datu centru un GDPR konsultāciju bizness Ukrainā, optiskā tīkla izbūve Vācijā, apliecinot zīmola maiņas stratēģiju,» stāsta Tet valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Kā ziņots, Lattelecom pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam Telia Company meitas uzņēmumam Tilts Communications (49%).

Lattelecom grupā ir uzņēmumi Lattelecom, Lattelecom BPO, Citrus Solutions, Lattelecom Technology, Media 360 un Baltijas Datoru akadēmija. Lattelecom pieder 23% SIA Latvijas Mobilais Telefons daļu.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Pretīgie telefoni, vienmēr jāmaksā čupām naudas lai varētu paturēt numuru kas nekad neizdodas: pazaudēti draugi. un kad kāds mēģina zvanīt tie sūdi izlādējas vai beidzēs termiņš.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas