Ventbunkers piešķir 150 000 eiro Ventspils Augstskolai

Viena no lielākajiem Ventspils uzņēmumiem – AS Ventbunkers valde ceturtdien, 19.maijā oficiāli nolēmusi atbalstīt Ventspils Augstskolu, piešķirot tai 150 000 eiro lielu finansējumu.

Ventspils Augstskola 19.maijā saņēmusi AS Ventbunkers vēstuli, kurā teikts, ka AS Ventbunkers augstu vērtē augstskolas nozīmīgo un sekmīgo darbu izglītības un pētniecības jomā, par ko liecina ne tikai Ziemeļvalstu padomes ekspertu izteiktā atzinība, bet arī kvalificētie augstskolas absolventi, kuri šobrīd ir AS Ventbunkers darbinieki un sniedz lielu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, stāsta izglītības iestādes rektore Gita Rēvalde.

Uzņēmums savā vēstulē arī uzsver, ka atzinīgi vērtē Ventspils Augstskolas rektores Rēvaldes darbības stratēģijā uzstādīto mērķi kļūt par uz tehnoloģijām un attīstību vērstu, konkurētspējīgu Eiropas līmeņa universitāti, jo nepārtraukta attīstība ir arī viens no AS Ventbunkers mērķiem.

Ventspils Augstskolas stratēģijā viens no būtiskiem Ventspils Augstskolas mērķiem ir veidot sadarbību ar uzņēmējiem, sevišķi Ventspilī, lai stiprinātu Ventspils izaugsmi, ekonomisko attīstību un veicinātu nodarbinātību. Sadarbība ar AS Ventbunkers un piešķirtais finansējums ir īpaši būtiski laikā, kad Ventspils pilsētas dome vēl nav definējusi nosacījumus, uz kādiem tā turpina finansēt augstskolu, informē rektore.

Ref: 102.000.102.12760

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas