Vitol un Helios tagad 100% pieder Vivo Energy

Uzņēmumam Vitol Africa B.V. iegādājoties Vivo Energy 20% akciju, kas iepriekš piederējušas uzņēmumam Shell, Helios Investment Partners (Helios) un Vitol kļuvis par 100% Vivo Energy īpašnieku, informē Vitol Baltics pārstāvis.

Vivo Energy, uzņēmumu, kas pārstāv Shell zīmolu Āfrikā, 2011.gadā izveidoja Helios, Vitol un Shell, atzīmē Vitol Baltics pārstāvis.

Turklāt Shell atbrīvojās no savas vairākuma daļas naftas un naftas produktu pārstrādes un tirdzniecības uzņēmējdarbībā 14 Āfrikas valstīs.

Vitol Baltics pārstāvis atzīmē, ka kopš tā laika akcionāri ir veikuši būtiskus ieguldījumus cilvēkos un aktīvos, paplašinot mazumtirdzniecības tīklu no 1 300 līdz vairāk nekā 1 780 stacijām, darbojoties 16 valstīs un uzlabojot savus nozares vadošos rezultātus darbības un drošības jomā. Vivo Energy turpinās strādāt, lietojot Shell zīmolu.

Vitol ir uzņēmums, kas nodarbojas ar naftas un biržas produktu tirdzniecību un loģistiku. Tā galvenais darbības virziens ir enerģijas produktu tirdzniecība un sadale visā pasaulē, skaidro Vitol Baltics.

Savukārt Helios Investment Partners ir viens no lielākajiem uz Āfriku vērstajiem investīciju uzņēmumiem. Tā darbības joma ietver gan jaunu uzņēmumu dibināšanu, gan izaugsmes kapitāla un pieredzes sniegšanu jau izveidotiem uzņēmumiem.

BNN iepriekš ziņoja, ka Helios Investment Partners (Helios) un Vitol apstiprināja, ka pārņems 20% no Shell piederošajām Vivo Energy (Vivo) akcijām 250 miljonu dolāru vērtībā (234,10 miljonu eiro). Pēc darījuma noslēgšanas Vitol un Helios kļūs par Vivo vienīgajiem īpašniekiem, vēstīja Vitol uzņēmuma pārstāvji.

Ref: 225.000.103.806

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas