Wizz Air noslēdz pirmo līzinga līgumu ar Ķīnas CCB Financial Leasing

Zemo izmaksu lidsabiedrība Wizz Air ceturtdien, 26.novembrī, paziņojusi par pirmā līzinga līguma noslēgšanu ar CCB Financial Leasing, kas paredz 11 Airbus lidmašīnu A321ceo1 piegādi, kas ir līdz šim lielākais aviokompānijas līzinga līgums.

Šo lidmašīnu piegāde ir paredzēta 2016. un 2017.gadā, portal BNN informē lidsabiedrība.

«Mēs priecājamies uzsākt sadarbību ar CCB Financial Leasing, turklāt uzsākt ar vislielāko līzinga līgumu Wizz vēsturē,» sacīja Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi. «Bez tam šis līgums turpina paplašināt Wizz Air un Ķīnas finansistu sadarbību.»

«Mēs esam ļoti gandarīti par tik svarīgu klientu, kāds ir Wizz Air, un šī nozīmīgā darījuma līguma parakstīšanu ar to,» sacīja CCB Financial Leasing prezidents Vans Cjans. «Ķīnas Celtniecības bankas internacionaliziācijas stratēģijas ietvaros CCB Financial Leasing turpinās paplašināt klātbūtni pasaules aviācijas līzinga tirgū, izmantojot savu Īrijas platformu.»

Šis līgums atbilst Wizz Air pārdošanas ar atpakaļsaņemšanu nomā uzņēmējdarbības modelim, kad uzņēmums tieši vienojas un noslēdz līgumu ar Airbus par jaunām lidmašīnām un pēc tam noslēdz līgumu ar iznomātāju par pārdošanu ar atpakaļsaņemšanu nomā.

«Mēs vienmēr izvērtējam, kura metode noteiktā laikposmā ir vislabākā, lai finansētu mūsu jaunās lidmašīnas, un pašlaik pārdošana ar atpakaļsaņemšanu nomā ir vispiemērotākā mums un mūsu akcionāriem,» sacīja Vāradi. «Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka tādējādi mēs varam ekspluatēt visjaunāko lidmašīnu parku Eiropā, un tas daudzējādā ziņā ir liels ieguvums mūsu klientiem.»

Wizz Air šomēnes uzsāka lielāka salona Airbus A321ceo pievienošanu savam A320ceo lidmašīnu parkam, 20. novembrī sākot pirmās jaunās lidmašīnas ekspluatāciju. Papildus nesen piegādātajai A321 Wizz Air saņems vēl 26 lidmašīnas A321ceo, kuru piegāde turpināsies līdz 2018.gadam ieskaitot. 11 no tām tagad finansē Ķīnas Celtniecības banka. Deviņas pievienosies lidmašīnu parkam 2016.kalendārajā gadā un tiks pirmām kārtām izvietotas visnoslogotākajās bāzēs, tostarp Budapeštā, Bukarestē un Varšavā.

Jau vēstīts, ka 2016.fiskālā gada (kas beigsies 2016.gada 31.martā) pirmajā pusgadā Wizz Air ir pārvadājis 10,7 miljonus pasažieru, kas nozīmē pasažieru pieprasījuma pieaugumu par 20% salīdzinājumā ar to pašu periodu 2015.fiskālajā gadā, un tā noslodzes koeficients ir palielinājies līdz 90,7 procentiem.

Ref: 102.000.102.11250

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas