Yandex.Taxi konkurents? Igauņu Bolt centīsies ielauzties Krievijas tirgū

Transporta izsaukšanas platforma Bolt (agrāk Taxify) ziņo, ka uzņēmums uzsāk darbību arī Krievijā, nodrošinot pakalpojumus valsts otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā.

Krievijā kopbraukšanas platforma Bolt piedāvās alternatīvu vietējai taksometru aplikācijai Yandex.Taxi, kas 2018.gadā reģionā ietvaros apvienojās ar Uber un kļuva par dominējošo kopbraukšanas platformu Krievijas tirgū.

Sankpēterburgā dzīvo vairāk nekā pieci miljoni cilvēku, un tā ir ceturtā lielākā pilsēta Eiropā pēc Stambulas, Maskavas un Londonas.

«Krievija ir strauji augošs tirgus mūsu nozarē, un kopbraukšanas platformas Bolt pakalpojumi Sanktpēterburgā dos lielāku izvēli gan klientiem, gan autovadītājiem, kā arī taksometra pakalpojumi kļūs uzticamāki un pieejamāki. Mēs esam priecīgi sadarboties ar Krievijas pilsētām, lai palīdzētu atrisināt pilsētas transporta problēmas, piedāvājot kvalitāti un servisu, ko mēs līdz šim esam nodrošinājuši saviem klientiem visā Eiropā,» stāsta Jevgēnijs Belusovs (Jevgeni Beloussov), Bolt vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā.

Bolt uzņēmuma attīstībā ir piesaistījuši 175 miljonus ASV dolāru, lai veicinātu paplašināšanos visā Eiropā un Āfrikā. Pavisam nesen uzņēmums uzsāka pakalpojumu nodrošināšanu arī Somijā, Zviedrijā un Horvātijā.

Šobrīd Bolt piedāvā arī elektrisko skūteru pakalpojumus Parīzē un Madridē, kā arī paziņoja par plāniem uzsākt pārtikas piegādes servisu visos uzņēmuma galvenajos tirgos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas