Ieceļošana Latvijā liegta sešiem ārzemniekiem

Valsts robežsardzes amatpersonas trešdien, 23.janvārī, uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 24 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji, tajā skaitā, aizturēti divi meklēšanā esoši Latvijas pilsoņi. «Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts viens no Donkasteras ieceļojošs Latvijas pilsonis un viens uz Londonu izceļojošs Latvijas pilsonis, kuri atrodas policijas meklēšanā. 1991. un 1969.gadā dzimuši vīrieši aizturēti un nodoti Valsts policijas amatpersonām,» stāsta Valsts robežsardzē.

Tāpat ieceļošana Latvijā liegta sešiem ārzemniekiem.  «Lidostas Rīga robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta sešiem Ukrainas pilsoņiem, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus, kā arī viņiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.»

Valsts robežsardze atzīme, ka yzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti vienam ārzemniekam. Silenes robežkontroles punktā konstatēts viens Baltkrievijas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstīs. Lietvedība Baltkrievijas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietā netika uzsākta.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti trijām personām – vienam Lietuvas, vienam Igaunijas un vienam Krievijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības četras personas – divus Krievijas, vienu Lietuvas un vienu Latvijas pilsoni.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas