Ieceļošana Latvijā liegta trīs ārzemniekiem. Par ko?

Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējušas kārtējos likumpārkāpējus. Šoreiz aizvadītajā dienā konstatēti 36 likumpārkāpēji.

Savukārt uz ārējām robežām konstatēti 12 robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta trīs ārzemniekiem.

Terehovas un Silenes robežkontroles punktos ieceļošana Latvijā liegta diviem Ukrainas un vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Personas atgrieztas uz izceļošanas valstīm.

Tāpat robežsardze ziņo, ka uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti četriem ārzemniekiem.

Terehovas, Grebņevas un Lidostas Rīga robežkontroles punktos konstatēts viens Krievijas, viens Ukrainas, viens Baltkrievijas un viens Tadžikistānas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks, nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstīs.

Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Jānorāda, ka izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei.

Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēta 1 Latvijas pilsone, kurai nebija derīga ceļošanas dokumenta. 1986.gadā dzimušajai sievietei liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti astoņām personām – četriem Lietuvas, diviem Latvijas un diviem Krievijas pilsoņiem.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 16 personas – piecus Krievijas, četrus Latvijas, trīs Baltkrievijas, divus Igaunijas un divus Lietuvas pilsoņus.

Ref: 225.000.103.1038

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas