Iegulda 1,2 miljonus eiro jaunā dzīvokļu projektā Mežaparkā

Trīsstāvu ēkas būvniecībai Rīgā, Krapes ielā 8 Bigbank Latvija piešķīrusi aizdevumu 1,2 miljonu eiro apmērā, ziņo bankā.

Jaunajā dzīvojamo māju projektā, kas nosaukts par Harmony, būs divas ēkas. Šobrīd tiek celta pirmā ar 42 dzīvokļiem, un tās nodošana paredzēta jau 2021.gada decembrī. Jaunā ēka atrodas jaukā vietā, pie paša Mežaparka, stāsta bankā.

Dzīvojamās ēkas trijos stāvos atradīsies vienas, divu un trīs istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Pirmā stāva apartamentus papildina plašas āra terases. Pārējos dzīvokļos ir paredzētas lodžijas. Bankā atzīmē, ka dzīvojamā kompleksa norobežotajā teritorijā ir autostāvvietas, bērnu rotaļlaukums, zaļā zona un pat privāta ūdenstilpe. Drošībai teritorijā tiek veikta videonovērošana, norāda projekta plānotāji.

«Pieaugot pilsētnieku interesei par dzīvošanu Rīgas nomalē vai Pierīgā, Harmony projektā saskatām ļoti labas perspektīvas. Cilvēki sapratuši, cik svarīgi ir dzīvot tuvāk zaļumiem, lai bieži varētu doties pastaigās, nodoties skriešanai vai riteņbraukšanai tīrā vidē vai vienkārši atpūstos plašā privātā telpā, kādu piedāvā terase. Vēl jo labāk, ka gan pilsētas centrs, gan pludmale ir ātri sasniedzami,» jauno projektu atzinīgi vērtē Bigbank Latvija Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis.

Harmony ir pieredzējis attīstītājs. Tas iepriekš īstenojis tādus dzīvojamo māju projektus kā The Nest Mārupē un Edelweiss home Juglā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas