Ieguldot 30 miljonus, Wizz Air atklāj mācību centru Ungārijā

Lidsabiedrība Wizz Air Budapeštā, Ungārijā, atklājusi jauno, 3 800 kvadrātmetru plašo mācību centru. ko uzbūvējis Ungārijas lielākais nekustamo īpašumu uzņēmums WING.

Tas ir viens no visprogresīvākajiem Eiropas aviācijas mācību centriem, kur atrodas divi Airbus A320 CAE 7000XR sērijas pilnie lidojumu trenažieri. Saskaņā ar desmit gadu līgumu CAE sniedz Wizz Air arī mācību centra ekspluatācijas pakalpojumus, nodrošinot lidsabiedrībai mācību iekārtu komplekta darbību un uzturēšanu jaunajā objektā. Mācību centrā būs arī vismodernākais TFC salona ārkārtas evakuācijas trenažieris, kā arī Flame Aviation nākamās paaudzes ugunsdzēsības trenažieris V9000 Commander. Tas ir mācību komplekss, kur var mācīties gan piloti, gan stjuarti, BNN informē aviokompānija.

Pilnīgi noslogots, reģiona visjaunākais mācību centrs var uzņemt līdz 300 izglītojamo dienā no visa Wizz Air tīkla un nodrošināt mācību nodarbības, kā arī pilotu un stjuartu treniņus.

«Wizz Air jaunā mācību centra atvēršana nozīmē vairāk nekā 30 miljonu eiro ieguldījumu, kā arī ieguldījumu pasaules klases talantos, kuri tagad šajā ultramodernajā kompleksā, kas ērti izvietots pašā Centrāleiropas vidienē — Budapeštā —, var piepildīt sapni par pilota vai stjuarta karjeru. Ar iespēju pievienot trešo trenažieri uzņēmums nepārprotami turpina nepieredzētu izaugsmi un ceļu pretī mērķim kļūt par lidsabiedrību, kas ekspluatē 300 lidmašīnu,» norāda lidsabiedrībā.

«Šis jaunais komplekss, kur atrodas Wizz Air pilotu akadēmija, kā arī notiek pašreizējo apkalpju periodiskās mācības, aizsāk jaunu apkalpju sagatavošanas laikmetu un nodrošina, ka Wizz Air ir gatava kļūt par lidsabiedrību ar trīssimt lidmašīnām un desmit tūkstošiem apkalpju locekļu, kas pārvadā simt miljonus pasažieru gadā.» komentē Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi (Jozsef Varadi).

Aviokompānija pašlaik ekspluatē 105 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 26 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, savienojot 144 galamērķi 44 valstīs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas