Iekšlietu ministra birojā bez Gulbja darbosies arī deputāts Blumbergs un bijusī KNAB amatpersona Bole

13.Saeimas deputāts Aldis Blumbergs

Jaunais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) sava biroju vadīšanu plāno uzticēt bijušajai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonai Signei Bolei, bet Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs būs Saeimas deputāts Aldis Blumbergs (KPLV), apliecināja ministrs.

Blumbergs patlaban ir arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāts.

Boli ministrs raksturoja kā ļoti augstu profesionāli. Ziņu aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Bole bijusi KNAB Izmeklēšanas nodaļas vadītājas vietniece. Būdama šajā amatā, viņa savulaik kopā ar citiem KNAB kolēģiem, kritizēja toreizējo biroja priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, kuram pārmeta korupcijas apkarošanas vājināšanu.

Bole darbu KNAB pameta 2014.gada pavasarī. Viņa toreiz skaidroja, ka iemesli aiziešanai ir vairāki, tostarp nogurums no apjomīgo krimināllietu izmeklēšanas un Streļčenoka vadības stils.

Iepriekš arī vēstīts, ka ministra birojā varētu darboties bijušais iekšlietu ministrs Māris Gulbis, kurš jauno iekšlietu ministru raksturoja kā «raķeti».

Ģirģens arī apliecināja, ka bijušais iekšlietu ministrs Māris Gulbis būs viņa ārštata padomnieks, kurš atalgojumu nesaņems. Gulbis iepriekš jauno iekšlietu ministru raksturoja kā perspektīvu, kurš «tiešām būs raķete».

Ministram būs vēl viens padomnieks, kuram kandidāts vēl tiks meklēts. «Par padomnieku vēl atklāts jautājums, meklēsim labāko un profesionālāko cilvēku,» norādīja ministrs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas