IeM Informācijas centra vadītāja amatam otrajā kārtā virza četrus pretendentus

Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra priekšnieka atlases komisija nolēmusi uz konkursa otro kārtu izvirzīt četrus no desmit pretendentiem, kas bija pieteikušies atklātam konkursam, ziņo ministrijā.

Pirmajā kārtā komisija vērtēja iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām.

Konkursa otrā kārta sākta 11.novembrī. Šīs kārtas ietvaros pretendenti skaidros savu motivāciju ieņemt vakanto amatu, kā arī izklāstīs savu redzējumu par savām un valsts pārvaldes vērtībām, par iestādes darbības jomu, tās nākotnes vīziju un prioritātēm.

Tāpat arī pretendenti demonstrēs savas zināšanas par valsts pārvaldes darbības pamatprincipiem.

Konkursa finālisti jeb uz konkursa trešo kārtu izvirzītie pretendenti tiks vērtēti, pārbaudot viņu vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšanu, pārmaiņu vadīšanu, kā arī spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Konkursa noslēgumā komisijas izvēlētais atbilstošākais amata pretendents tiks iecelts amatā.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Komisijas sastāvā ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens un IeM valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas