Iepirkšanās centru Akropole pirmajās četrās dienās apmeklē 150 000 cilvēku

Cilvēki ierodas uz iepirkšanās un izklaides centra Akropole atklāšanu

Jaunatklāto iepirkšanās un izklaides centru Akropole pirmajā dienā apmeklējuši 40 000 cilvēku, bet pirmo četru darbības dienu laikā kopumā to apmeklējuši 150 000 cilvēku, informē informē Akropole Rīga pārstāvji.

Savukārt pērnā gada augustā atklāto Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA jauno veikalu Rīgā pirmajā dienā apmeklēja aptuveni 20 000 iedzīvotāju.

Tikmēr Akropoles vērienīgās ledus arēnas ledu trīs dienu laikā izmēģināja teju 1 500 slidotāji, bet iepirkšanās centra kinoteātra Apollo Kino klubā ir reģistrējušies 8 000 biedru, ziņo Akropole Rīga pārstāvji.

BNN jau ziņoja, ka iepirkšanās centrs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 257, un tajā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris Apollo KinoO’Leary izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna, Lemon Gym sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas.

Tāpat vēstīts, ka no 1.aprīļa tirdzniecības centra apkārtnē ieviestas satiksmes izmaiņas – sācis darboties jaunuzbūvētais viadukts Krasta ielā, kas savieno Krasta ielu ar iepirkšanās centra autostāvvietu. Tāpat sākusi strādāt iebrauktuve Akropoles teritorijā no Maskavas ielas, kā arī izbraukšana no tās uz Maskavas ielu un tur uzstādītie luksofori.

Autobraucēju rīcībā nodotas arī papildu joslas, lai nogriezos no Maskavas ielas uz Slāvu ielu, un papildu joslas uz apgriešanos Slāvu ielā. Darboties sākuši arī uz Slāvu un Salaspils ielām uzstādītie luksofori. Savukārt sabiedriskā transporta pasažieriem pieejamas jaunizveidotās sabiedriskā transporta pieturas Kuzņecovs Salaspils ielā, kurās turpmāk pieturēs 18.maršruta autobuss, 15.maršruta trolejbuss, kā arī 204. un 316.maršruta mikroautobuss.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas