Iepriecini mammu, nosūtot Māmiņdienas pastkarti!

Latvijas Pasts arī pirms 2019.gada Mātes dienas sāk tradicionālo pastkaršu sūtīšanas akciju sociālajos tīklos, aicinot apsveikt mammas un citas tuvinieces ar īpaša dizaina pastkartēm, informē Latvijas pastā.

No Facebook vai Twitter lietotāja profila ielogojoties interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot izvēlēto pastkarti, svētku sveicienus atbilstoši norādītajai adresei saņems mammas visā Latvijā.

Jaunums šogad būs atsevišķas limitēta noformējuma un skaita pastkartes, kuru dizains tapis sadarbībā ar trim Latvijā populārām personībām – aktrisi Ievu Florenci, raidījuma Māmiņu klubs vadītāju, žurnālisti Kristīni Virsnīti un Radio SWH personību Kasparu Breidaku.

Latvijas Pasts, ka ierobežots ir arī kopējais pastkaršu skaits, tāpēc, lai pagūtu iepriecināt mammu, ikvienam sveiciena sūtītājam ir jāpasteidzas nosūtīt savu vēlamo pastkarti.

Mātes dienas pastkaršu sūtīšanas akciju Latvijas Pasts rīko jau kopš 2011.gada. Pirmajā Mātes dienas pastkarši sūtīšanas akcijā piedalījās 4 867 Twitter lietotāji, aizpildot gandrīz 6 500 pastkaršu. 2018.gada akcijā tika nosūtīti jau 40 000 pastkaršu, un šis skaits vairs netiks būtiski palielināts.

Šogad Latvijā Mātes dienu atzīmēs 12.maijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas