Iesākusies apjomīga kanalizācijas vadu atjaunošana Stabu ielā

Iesākušies kanalizācijas vadu atjaunošanas darbi Stabu ielā, Rīgā, kurus plānots pabeigt astoņos mēnešos – līdz nākamā gada jūnijam. Lai gan darbi notiks ar beztranšejas (oderēšanas) metodi, turklāt lielākoties naktī, epizodiski iespējami transporta kustības ierobežojumi. Tie skars posmus no ēkas Stabu ielā 10 līdz ēkai Stabu ielā 99, tas ir, no Baznīcas ielas līdz Ādmiņu ielai, BNN informē SIA Rīgas ūdens pārstāvis Arturs Mucenieks.

Šo darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņu līmenis, tāpat iedzīvotājiem var nākties pieciest nepatīkamus aromātus, taču šīs smakas nav veselībai kaitīgas. Stabu ielā (no Skolas ielas līdz Valmieras ielai), kā arī atsevišķos posmos Skolas, Baznīcas, Aleksandra Čaka un Ādmiņu ielās ar oderēšanas metodi tiks atjaunoti pašteces kanalizācijas vadi ar kopējo garumu gandrīz 2,5 kilometri. Papildu tam šajā apkaimē tiks atjaunotas arī 48 skatakas un 257 pievadu pieslēgumi.

Pēdējo trīs gadu laikā ar oderēšanas metodi Rīgā kopumā ir atjaunoti ap 23 kilometriem notekūdeņu kanalizācijas vadu un aptuveni 500 skataku. Galvenie darbi ir veikti Brīvības, Krišjāņa Barona, Krišjāņa Valdemāra, Elizabetes, Lāčplēša, Bruņinieku, Merķeļa, Arhitektu, Inženieru, Firsa Sadovņikova, Jēkabpils, Dārzciema, Rēzeknes, Emmas, Meldru, Duntes, Ernesta Birznieka-Upīša un Krasta ielās, Kalpaka bulvārī, Vienības gatvē, Ostas prospektā un citur. Šogad pabeigta kanalizācijas vadu atjaunošana aptuveni 10 kilometru kopgarumā.

Pagājušajā nedēļā pabeigta kanalizācijas vadu oderēšana Bruņinieku ielā, ap Ziemassvētkiem darbi noslēgsies arī Elizabetes ielā, bet dažos posmos Krišjāņa Valdemāra ielā tie vēl iestiepsies 2019. gada sākumā. Nākamgad plānots atjaunot kanalizācijas tīklu arī Aleksandra Čaka ielā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas