Ievēlēta jauna RB Rail valde

Rail Baltica kopuzņēmuma AS RB Rail padome ir iecēlusi trīs jaunus valdes locekļus uz trīs gadu pilnvaru termiņu, informē uzņēmumā.

Par valdes priekšsēdētāju iecelts Agnis Driksna, kurš gandrīz gadu strādājis kā pagaidu izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs uzņēmumā.

Kā tehniskais direktors iecelts Marks Filipe El Beze (Marc-Philippe El Beze), kurš ir pieredzējis speciālists starptautisku ātrgaitas dzelzceļu jomā, un Prits Treials (Priit Treial) – infrastruktūras pārvaldības un attīstības speciālists – ieņems finanšu direktora (CFO) amatu.

Kā norāda uzņēmumā, jaunā valde pārstāvēs visas galvenās kompetences, kas nepieciešamas veiksmīgai projekta īstenošanai: projekta plānošana un kontrole, tehniskā un inženiertehniskā izcilība, finanšu plānošana, kā arī stratēģija un ieinteresēto pušu vadība, skaidro kompānijā.

Runājot par pagaidu izpilddirektora iecelšanu pastāvīgā statusā, RB Rail padomes priekšsēdētājs Anrī Leimanis uzsvēra: «Agņa Driksnas vadībā Rail Baltica kopuzņēmums ir veiksmīgi sasniedzis galvenos mērķus šajā periodā, turpinot projekta īstenošanu sarežģītajos COVID-19 apstākļos. Tas ietver vienmērīgu būprojektēšanas progresu, uzlabotu projektu plānošanu un vadību un risku kontroli, kā arī papildu ES un valsts finansējuma piesaistīšanu. Agnis Driksna kopā ar Marku Loaderu, kurš uzņēmumam pievienojās kā programmas vadības direktors 2020.gada februārī, nodrošinās nepieciešamo projekta nepārtrauktību un uzlabos attiecības ar ieinteresētajām pusēm.»

«Esmu pagodināts par man izrādīto uzticību pēc tam, kad vairākus mēnešus esmu bijis pagaidu izpilddirektors. Kopā ar jaunajiem valdes locekļiem un Rail Baltica komandu mēs koncentrēsimies uz būvprojektēšanas posma pabeigšanu un stratēģisku lēmumu pieņemšanu, kas nepieciešami liela apjoma būvdarbu sākšanai,» sacīja Agnis Driksna.

Valdes kandidātu atlasi starptautiskajā līmenī veica RB Rail personāla atlases sadarbības partneris Linum Consult, balstoties uz iepriekšējo veiksmīgo pieredzi programmas vadības direktors atlasē.

RB Rail ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu – pirmo šāda mēroga infrastruktūras projektu no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai. RB Rail kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas