Ievēlēti LTV valdes locekļi – Giels būs valdes priekšsēdētājs; Juhņēviča atbildēs par saturu

Eva Juhņēviča

Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatos ievēlēts Olainfarm mārketinga datu analītiķis Einārs Giels un XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Twitter ziņo LTV žurnālists Ivo Leitāns, Giels būs valdes priekšsēdētājs, bet Juhņēviča būs valdes locekle satura jautājumos.

Uzreiz pēc Leitāna ieraksta citi mediju nozares pārstāvji steidza paust savu neapmierinātību.

Žurnālistes Olga Dragiļeva un Sanita Jemberga norādīja uz abu valdes locekļu pieredzes trūkumu mediju jomā. Tiesa, Jembergas acīs Juhņēviča savas spējas bija pierādījusi organizējot Dziesmu un deju svētkus.

BNN jau ziņoja, ka konkursā uz LTV valdes amatiem tika saņemti kopumā 38 pieteikumi, no kuriem uz pēdējo kārtu tika atsijāti seši – Giels, Juhņēviča, biznesa vadības konsultants Gints Miķelsons, bijušais MIX Media Group mārketinga un reklāmas direktors Andris Māliņš, kādreizējais režisors un producents Jānis Rušenieks un LTV pagaidu valdes locekle Vikija Valdmane-Rozenberga.

Tāpat ziņots, ka pagājušā gada 28.decembrī NEPLP kā valsts kapitāldaļu turētāja vienbalsīgi nolēma izteikt neuzticību LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim Sergejam Ņesterovam.  NEPLP pārstāvji norādīja, ka LTV 2017. un 2018.gadā nav nodrošinājusi stratēģisku attīstības projektu plānošanu un uzraudzību noteiktajos termiņos un budžeta rāmjos, kas rada risku, ka nodokļu maksātāju līdzekļi netiek izlietoti iespējami efektīvi sabiedrības interesēs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas