Igaunijā aiztur Lemberu par aizdomām kukuļošanā

Tartu mēra vietnieks Kajars Lembers

Igaunijā uz aizdomu pamata par kukuļņemšanu aizturēts Tartu mēra vietnieks Kajars Lembers (Kajars Lembers), kurš ir arī Igaunijas Sociāldemokrātiskās partijas priekšsēdētāja vietnieks.

«Tā kā izmeklēšana vēl turpinās, šodien varam apstiprināt, ka mums ir pamats turēt Tartu pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku Kajaru Lemberu (Kajar Lember) aizdomās par kukuļņemšanu,» tā raidorganizācijai ERR norādījis Igaunijas dienvidu apgabala prokurors Mareks Vahings (Marek Vahing), kurš atbild par krimināllietas pirmstiesas izmeklēšanu.

«Aizdomas liecina, ka mēra vietnieks nestrādāja pilsētas interesēs, bet gan pats savās un kukuļdevēja – kurš arī ir aizturēts – interesēs,» skaidrojis Vahings un piebildis, ka amatpersona ir aizturēta uz 48 stundām un pagaidām nav pamata to apcietināt.

Lembers 12.maijā izplatījis informāciju, ka grasās atstāt domes priekšsēdētāja vietnieka amatu, lēmumu pamatojot ar vēlēšanos pievērsties uzņēmējdarbībai.

Jau ziņots, ka Igaunijā pērn uz aizdomu pamata par kukuļņemšanu no amata tika atstādināts Tallinas mērs Centra partijas līderis Edgars Savisārs (Edgar Savisaar).

Ref: 111.111.103.3564

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas