Igaunijā atļauj telpās pulcēties līdz 600 cilvēkiem un bāriem neierobežos darba laiku

Igaunijā epidemioloģiskās situācijas uzlabošanās dēļ no piektdienas, 11.jūnija, atļauts pasākumus telpās un brīvdabā apmeklēt lielākam cilvēku skaitam. Atvieglojumi skar arī ēdināšanas iestādes un bārus, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Valdība lēmusi no piektdienas atļaut iekštelpu pasākumos pulcēties līdz 600 cilvēkiem, ja telpas aizpildījums nepārsniedz 50% no ietilpības. Ārtelpu pasākumos, ko rīko skaidri norobežotā teritorijā, turpmāk būs atļauts pulcināt līdz 1 000 cilvēku.

Lasiet arī: Bez maskām un distances – jaunais regulējums vakcinētajiem no valdības puses

Pasākumu apmeklētāju skaitu plašās brīvdabas teritorijās Igaunijā vairs neierobežos. Muzejus un izstāžu zāles varēs apmeklēt tādā cilvēku skaitā, lai telpas nebūtu aizpildītas vairāk par 50%.

Darba laika ierobežojumi no piektdienas tiek pilnībā atcelti gan ēdināšanas iestādēm, gan bāriem. Veicinot ārvalstu tūrismu, Igaunijas valdība atļāvusi no 1.jūlija valstī ieceļot ne tikai Covid-19 pārslimojušām vai vakcinētām personām, bet uz 24 stundu periodu arī personām, kuras īsi pirms iebraukšanas valstī saņēmušas negatīvus Covid-19 PCR vai antivielu analīžu rezultātus, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas