Igaunijā atļaus kino un koncertus apmeklētājiem automašīnās

Pasākums Vācijā

Igaunijā no piektdienas, 15.maija, būs atļauts rīkot brīvdabas publiskus pasākumus ar nosacījumu, ka to apmeklētājiem būs visu laiku jāpaliek automašīnās, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Valdības lēmums liecina par centieniem iekustināt kultūras un izklaides pasākumu nozari, kas Igaunijā līdzīgi kā citās Baltijas un Eiropas valstīs teju sastingusi COVID-19 izplatības un pulcēšanās ierobežojumu dēļ.

Kā notiks pasākumi?

Pasākumos, ko Igaunijā varēs apmeklēt automašīnās, būs virkne stingru ierobežojumu.

Lai tos ievērotu, ir paredzētas policijas patruļas.

Brīvdabas kino vai koncertu ar automašīnām drīkstēs apmeklēt ģimenes vai arī cilvēki divatā. Arī pasākuma vadītājiem vai māksliniekiem būs jāievēro publiskas pulcēšanās ierobežojums skaitā līdz diviem cilvēkiem.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā: Karantīna top pielaidīgāka, Viļņas lidostā izveido kino, atkāpjas viceministrs

Biļešu un apkalpošanas vajadzībām prasīts izmantot viedierīces. Biļetes uz pasākumu drīkstēs pārdot internetā un uzrādīt caur automašīnas logu. Ēdināšana savukārt būs atļauta, ja apmeklētāji pirkumus izvēlēsies un apmaksās internetā un viesmīļi nopirkto atnesīs klientam uz automašīnu. Pasākumos obligāta prasība būs dezinfekcijas līdzekļu pieejamība un elpceļu maskas darbiniekiem, ziņo ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas