Igaunijā augot inficēto skaitam, valdība koncentrējas uz ierobežojumu ieviešanu nevakcinētajiem

Igaunijā jau otro nedēļu novērojams jauno Covid-19 gadījumu skaita kāpums. Valdībā šonedēļ izskatītas iespējas pieņemt jaunus ierobežojumus nevakcinētajai sabiedrības daļai un atvieglojumus iedzīvotājiem, kuri ir vakcinējušies pret bīstamo slimību, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa (Kaja Kallas) valdības plānus, kas apspriesti sēdē ceturtdien, 22.jūlijā, komentējusi ierakstā sociālajā medijā Facebook. «Tā kā katram Igaunijā ir iespēja vakcinēties, kamēr vakcīnas pasargā no jauniem vīrusa variantiem, mēs neslēgsim ciet visu sabiedrību,» skaidrojusi Igaunijas premjerministre.

Lasiet arī: Apstiprinātie Covid-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 44, Lietuvā – 193, Igaunijā – 121

Jauni ierobežojumi, piemēram, pasākumu apmeklēšanā ir izstrādes gaitā, un valdības iecere paredz piemērot atšķirīgu pieeju iedzīvotājiem, kuri ir vakcinējusies, un iedzīvotājiem, kuri nav potējušies, tieši attiecībā uz kultūras, izklaides, sporta un citu pasākumu apmeklēšanu.

«Pāreja notiks pakāpeniski tā, lai visas puses un visi, kuri vēlas būs vakcinēti, var tam sagatavoties, taču šādas pārmaiņas ir būtiskas, lai saglabātu sabiedrību maksimāli atvērtu un lai turpinātu darboties ekonomika. Vakcinēti cilvēki, nodrošinās atvērtu Igauniju,» norādījusi Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa, vēsta ERR.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas