Igaunija: Daudz inficēšanās gadījumu tiek ievesti no Krievijas, Ukrainas

Igaunijas epidemiologi secinājuši, ka 61% no jaunā koronavīrusa gadījumiem, kuri oktobrī reģistrēti ieceļotājiem, atvesti, cilvēkiem ierodoties no Krievijas un Ukrainas, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Raugoties uz ārvalstīm, no kurām oktobrī Igaunijā ieradušies cilvēki, kuri bijuši inficēti ar COVID-19, lielākais īpatsvars ir ceļotāji no Krievijas. Kā trešdien, 28.oktobrī, vēsta ERR, līdz šim oktobrī reģistrētas 66 inficētas personas, kuras valstī ieceļojušas no Krievijas. No Ukrainas savukārt šomēnes iebraukuši 32 inficētie.

Valsts ar trešo lielāko COVID-19 inficēto skaitu Igaunijā ir Slovēnija. Pagājušajā nedēļā, pēc ieceļošanas valstī vīrusa izmeklējumi tika veikti Slovēnijas sieviešu futbola komandai, un 22 spēlētājām tie bija pozitīvi.

Vairums COVID-19 inficēšanās gadījumu oktobrī tomēr bijuši vietējas izcelsmes. Tīmekļa vietnē Koroonakaart, kas balstās uz oficiāliem datiem, norādīts, ka kopš 1.oktobra valstī kopumā ir apstiprināti 1 140 jauni inficēšanās gadījumi ar COVID-19.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas