Igaunijā Depo liedz strādāt par spīti pārtikas plauktiem

Lielveikalu ķēdei Depo Igaunijā īpaši prasīts apturēt darbību, jo Covid-19 izplatības dēļ valstī strādāt liegts salīdzinoši nesvarīgiem nepārtikas preču mazumtirgotājiem, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Lai arī celtniecības un dārza preču veikaliem Igaunijā pašreizējo epidemioloģisko ierobežojumu dēļ ir jābūt slēgtiem, latviešu mazumtirgotāja Depo veikali valstī turpinājuši darbu. Pamatojums bijis, ka tā lielveikalos tirgo arī pārtikas preces.

Lasiet arī: Lietuvā uzņēmumiem būs jāatklāj sieviešu un vīriešu algu līmenis

Situācijā noskaidrošanā iesaistījusies Igaunijas Ekonomikas un sakaru lietu ministrija un norādījusi, ka šie veikali valstī ir jāslēdz.

«Šis nav gadījums, kad celtniecības veikals ierīko siera vitrīnas un saka: «Mēs tagad esam pārtikas veikals»», norādījusi ministrijas pārstāve Laura Lāstere (Laura Laaster). «Tas tiks definēts kā pārtikas veikals tikai tad, ja pārtikas preces veido lielāko daļu no apgrozījuma,» tā Igaunijas Ekonomikas un sakaru lietu ministrijas pārstāve, kura arī piebildusi, ka Depo veikali, šajā skatījumā, nav pārtikas veikali, un ar to vadību sazināsies Igaunijas Veselības pārvalde, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas