Igaunijā dzīvības prasa rūpnieciskā šķīdinātāja dzeršana

Dihloretānu izmanto kā insekticīdu

Igaunijā traģiski izvērtusies iedzeršana kādā lauku ciematā, kur dūša stiprināta nevis ar sulu vai alkoholu, bet ar dihloretānu. Pēc tā uzņemšanas organismā bojā gājuši četri cilvēki, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Pelvas apriņķa Verioras ciemā, kas atrodas Igaunijas dienvidaustumos, aizvadītajā nedēļas nogalē grupa vīriešu dzēruši dikloretānu. Šis rūpniecībā noderīgais šķidrums parasti tiek izmantots kā šķīdinātājs, insekticīds vai līme atsevišķiem plastmasas veidiem.

Dzīvoklī, kur notikusi iedzešana, nomiris viens 46 gadus vecs vīrietis. Tikusi izsaukta ātrā palīdzība, lai no pasēdēšanas nogādātu slimnīcā pārējos četrus vīriešus. No tiem pēcāk nomiruši trīs, bet par viens vīrietis joprojām atrodas slimnīcā, tā ceturtdien, 17.septembrī, vēsta ERR.

Igaunijas Policijas un muitas pārvaldes Dienvidu nodaļa pavēstījusi, ka ir uzsākta krimniālizmeklēšana par nāves gadījumiem aiz nolaidības. Izmeklētāji centīsies noskaidrot, vai indīgā šķidruma dzeršana bijusi pašu upuru apzināta izvēle vai tomēr ne.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas