Igaunijā investēs miljonus lauku reģionos IT un tehnoloģiju biznesa attīstībai

Igaunijas Uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju ministre Urve Palo

Turpat 160 miljoni eiro tiks ieguldīti informācijas un sakaru tehnoloģiju uzņēmējdarbības attīstīšanai Igaunijā ārpus lielajām pilsētām, to paredz šonedēļ Igaunijas valdības pieņemtā valsts budžeta stratēģija 2018.-2021.gadam.

Raidorganizācija ERR vēsta, ka Igaunijas Ekonomisko lietu un sakaru ministrija uzsākusi e-Igaunijas atbalsta programmu, kuras mērķis ir dot grūdienu informācijas un sakaru tehnoloģiju sektoram, ar uzsvaru darbavietu radīšanai ārpus lielajām pilsētām.

«Valdībai ir vairāki plāni, kā to īstenot, sākot no darbavietu pārvietošanas prom no Tallinas, novirzot papildu resursus ceļu būvniecībai un transportam, beidzot ar mūsdienīgu pašvaldību īres namu būvniecību un atbalstu interneta pieslēguma pēdējā posma izveidei,» tā ceturtdien, 21.aprīlī, pavēstījusi Igaunijas Uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju ministre Urve Palo (Urve Palo).

Desmit miljoni eiro būšot pieejami tam, lai uzņēmumi varētu pieslēgties tehniskajiem tīkliem, kā arī īpaši investēt iecerēts iedzīvotāju informācijas un sakaru tehnoloģiju prasmju attīstīšanā.

Ref: 111.111.103.4514

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas