Igaunijā jaunāko vīrusa uzliesmojumu saista ar naktsklubu un Spānijas braucienu

Kas izraisījis jaunāko COVID-19 infekcijas gadījumu kāpumu Igaunijā, kur diennaktī līdz otrdienai, 4.augustam, reģistrēti 11 jauni inficētie. Epidemiologi izsekojuši vairākus inficēšanās gadījumus līdz naktsklubam Tartu pilsētā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Valstī aktīvo COVID-19 gadījumu skaits pirmdien, 3.augustā, sasniedzis 69. Ģeogrāfiski vislielākais aktīvo gadījumu skaits šobrīd ir Austrumviru apriņķī, Krievijas pierobežā un Tartu apriņķī, valsts vidienē.

Lasiet arī: COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 3, Lietuvā – 17, Igaunijā – 11

Igaunijas Veselības pārvaldes pārstāvji otrdien norādījuši, ka 33 no pēdējā laikā reģistrētiem gadījumiem ir saistīti ar Vabank naktsklubu Tartu pilsētā. Tur kādu pasākumu apmeklējis cilvēks, kuram bijuši jaunā koronavīrusa simptomi.

Vēl divi inficēšanās gadījumi ir saistīti ar braucienu no Spānijas uz Igauniju. Trīs citiem inficētajiem nav izdevies konstatēt infekcijas avotu. Slimnīcā no vīrusa patlaban ārstējas astoņi igauņi, bet pēdējais mirušais no jaunā koronavīrusa izraisītām komplikācijām reģistrēts 2.jūnijā, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas