Igaunijā liels pieprasījums pēc ārvalstu ceļojumiem skolēnu brīvlaikā

Par spīti Igaunijas valdības aicinājumam nedoties ārvalstu ceļojumos tagad, kad valstī strauji augusi saslimstība ar Covid-19, ceļojumu aģentūras izjūt pastiprinātu pieprasījumu pēc ceļojumiem uz ārvalstīm šonedēļ, kad Igaunijā ir skolēnu brīvlaiks, vēsta raidorganizācija ERR.

Igaunijā no pirmdienas, 22.februāra, sākas nedēļu ilgs skolēnu brīvlaiks un tiek ieviesti jauni epidemioloģiskie ierobežojumi. Valdība papildus ieteikumam nedodies ārvalstu ceļojumos ir arī rekomendējusi vecākiem nodrošināt, ka, ja bērni tomēr tiek ņemti līdzi ārvalstu ceļojumos, tad pēc atgriešanās tie desmit dienas pavada pašizolācijā.

Ceļojumu aģentūras Novatours Igaunijas atzara mārketinga daļas vadītājs Olevs Rīsbergs (Olev Riisberg) sacījis, ka interese par ceļojumiem uz Ēģipti ir tik liela, ka uzņēmumam bijis jārīko skolēnu brīvlaika papildu reisi.

Novatours norādījis, ka kopumā rezervēs septiņus lidojumus uz Ēģipti un Kanāriju salām.

Citā ceļojumu aģentūrā Estravel tā pārstāve Katrina Samlika (Katrin Samlik) komentējusi, ka pasažieru skaits ir trīs reizes mazāks nekā iepriekšējos gados. Arī Estravel atzīst, ka skolēnu brīvlaika ceļojumi ir ļoti populāri un interesenti var rezervēt papildu biļetes. Gan Novatours, gan Estravel pārstāvji uzsvēruši, ka uzskata savus klientus par apzinīgiem cilvēkiem, un pauduši, ka tūroperatori centīsies nodrošināt, cik vien iespējams, drošus ceļošanas apstākļus, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas