Igaunijā negadījumos ar elektroskrejriteņiem cieš cilvēki

Ilustratīvs attēls

Igaunijā, kur pilsētās arvien populārāka kļūst pārvietošanās ar elektrisko skrejriteni, jūlija sākumā šis transportlīdzeklis iesaistīts vairākās sadursmēs. Negadījumā Tartu pilsētā gājis bojā cilvēks, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Otrdien, 7.jūlijā, Igaunijas otrajā lielākajā pilsētā Tartu kāds 49 gadus vecs vīrietis vadījis elektroskrejriteni, kad ielu krustojumā sadūries ar mikroautobusu. Vīrietis atsities pret mikroautobusa virsbūvi un no gūtajām traumām notikuma vietā miris.

Bojāgājušajam nav bijis ķiveres, kas, pēc Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvaldes paustā, būtu viņu pasargājusi no smagākajām galvas traumām.

Trešdien, 8.jūlijā, Tallinā ielu krustojumā elektroskrejritenis sadūries ar vieglo automašīnu. Tā braucējs nogādāts slimnīcas traumotoloģijas nodaļā, lai ārsti apskatītu un apkoptu gūtos miesas bojājumus.

Līdzīgs negadījums noticis arī Kohtlas-Jerves pilsētā Igaunijas ziemeļaustrumos, kur elektroskrejriteņa braucējs ietriecies vieglajā automašīnā, kad tās vadītājs apstājies, lai dotu ceļu citam automobilim. Igaunijas policija aicinājusi visus satiksmes dalībniekus būt modriem un apzināties, kādas sekas var būt braukšanai ar elektroskrejriteni lielā ātrumā, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas