Igaunija pastiprina epidemioloģiskos ierobežojums skolām, sportam un tirdzniecībai

Igaunijas valdība, cenšoties mazināt straujo Covid-19 izplatību valstī, ir apstiprinājusi jaunus epidemioloģiskos ierobežojumus, kas stāsies spēkā no sestdienas, 6.marta, teikts valdības paziņojumā presei.

Jau šīs nedēļas sākumā tika pastiprināti Igaunijas epidemioloģiskie ierobežojumi. Tika aizliegti kultūras pasākumi, interešu izglītības nodarbības un grupu neprofesionālā sporta treniņi.

Lasiet arī: Igauņu virusoloģe: Ar šiem ierobežojumiem var nepietikt

No sestdienas, 6.februāra, ēdināšanas iestādēm un tirdzniecības vietām būs telpu noslodzes ierobežojums 25% apmērā. Nedēļas nogalēs ir jāslēdz ēdināšanas iestādes un tirdzniecības vietas, taču nav jāslēdz aptiekas, kioski, optikas un pārtikas veikali. Darbadienās ēdināšanas iestādes jāslēdz pulksten 18.00.

Sporta sacensības un nodarbības turpmāk būs atļautas tikai profesionāliem sportistiem un iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām.

Skolas

No 15.marta Igaunijas valdība lēmusi, ka skolās klātienes kontaktstundas būs atļautas divas dienas nedēļā skolēniem, kuri 2020.-2021.mācību gadā beidz skolu un kārto valsts eksāmenus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas