Igaunijā pastiprinās ierobežojumus; kafejnīcas un pasākumi – vienīgi vakcinētiem, pārslimojušiem

Igaunija no nākamās nedēļas plāno ieviest stingrākus epidemioloģiskos ierobežojumus attiecībā uz cilvēku pulcēšanos ēdināšanas iestādēs, kultūras un izklaides pasākumos. Kā visā Baltijā, tā arī Igaunijas slimnīcas ar grūtībām spēj nodrošināt pienācīgu ārstēšanu augošajam hospitalizēto Covid-19 pacientu skaitam, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

No pirmdienas, 25.oktobra, ar negatīviem koronavīrusa analīžu rezultātiem vairs nevarēs apmeklēt iekštelpu kultūras un izklaides pasākumus. Interesanti, ka izrādes un koncertus uz ierobežojumu laiku nevarēs apmeklēt arī Igaunijas kultūras ministre Anneli Ota (Anneli Ott). Centra partijas pārstāve līdz šim nav vakcinējusies pret Covid-19.

Lasiet arī: Valsts palielina atbalstu elektrības rēķinu apmaksai atsevišķām grupām

Kā šonedēļ paziņojusi Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa (Kaja Kallas), apmeklēt iekštelpu pasākumus Igaunijā no 25.oktobra būs atļauts vakcinētiem un slimību pārslimojušiem iedzīvotājiem. Attiecībā uz elpceļu maskām iecerēts iedzīvotājiem stingri ieteikt tās nēsāt sabiedriskās vietās. Plānots veikt arī pārbaudes, lai nodrošinātu masku nēsāšanu.

Slimnīcas Igaunijā saņems valsts atbalstu, lai sekmīgāk cīnītos ar pašreizējo Covid-19 uzliesmojumu. Vairāk līdzekļu tiks piešķirti vakcinācijas veicējiem, lai valstī paātrinātu iedzīvotāju potēšanu pret bīstamo infekcijas slimību, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas