Igaunijā pazeminājies hospitalizēto Covid-19 pacientu vecums

Igaunijā augustā kāpis ar Covid-19 saslimšanu hospitalizēto pacientu skaits, bet salīdzinājumā ar pavasarī ārstētajiem pacientiem slimnīcā šobrīd koronavīrusa pacientu vidējais vecums ir zemāks, novērojusi Igaunijas Veselības pārvalde, kā tās sniegto informāciju citē raidorganizācija ERR.

«Strauji aug nepieciešamība pēc ārstēšanas slimnīcā, strauji aug nepieciešamība pēc intensīvās aprūpes,» pirmdien, 16.augustā, norādījis Igaunijas Veselības pārvaldes Neatliekamās palīdzības daļas vadītājs Urmass Sule (Urmas Sule).

Lasiet arī: Covid-19 inficētie Baltijā. Latvijā – 127, Lietuvā – 548, Igaunijā – 282

«Novērojam arī, ka tā kā šajā vasaras periodā inficēšanās galvenokārt bijusi jaunākās vecuma grupās, ir arī uzlabojies slimnīcās uzņemto pacientu vidējais vecums, ja salīdzina ar ziemas un pavasara periodu.»

Pirmdien Igaunijas slimnīcās no Covid-19 ārstējās 91 cilvēks ar vidējo vecumu – 64 gadi. Gados jaunākiem pacientiem ir tendence pavadīt slimnīcā īsāku laiku. Visām slimnīcām valstī šobrīd dots rīkojums būt gatavām uzņemt Covid-19 pacientus, tomēr visvairāk pacientu tiek uzņemti un ārstēti Tallinā un tās apkārtējā Harju apriņķa slimnīcās, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas