Igaunijā plāno atvērt modernāko kinoteātri Eiropā


Igaunijas tirdzniecības centra Ülemiste pārstāvji sola, ka topošais kinoteātris būs modernākais Eiropā, BNN vēsta uzņēmumā. 

Uzņēmums vēsta par saviem 2019.gada plāniem, plānojot veikt plašu attīstības projektu. Uzņēmums sola piedāvāt apmeklētājiem ievērojamu veikalu klāstu, saucot to par iespaidīgāko Baltijā, kā arī sola modernāko sporta zāli People Fitness un kinoteātra kompleksu.

Paplašināšanas projekta investīciju apjoms ir 35 miljoni eiro, savukārt uzņēmums plāno, ka kopējā platība pieaugs par 13 000 kvadrātmetru.

«Noslēgtā vienošanās ar kinoteātri Apollo ir ļoti gaidīts notikums, jo cilvēki vēlas paēst restorānā un pēc tam noskatīties filmu, tāpēc modernākā kinozāļu kompleksa celtniecība tirdzniecības centrā Ülemiste ir loģisks lēmums,» ar atzinību par topošo kinoteātri komentē tirdzniecības centra Ülemiste direktors Gvido Pārnits (Guido Pärnits).

Pārnits arī norāda, ka paplašināšanās notiek saskaņā ar reģiona kopējām attīstības tendencēm. «Komplekss Ülemiste City attīstās ātri, tā infrastruktūra uzlabojas un tiek ieviesti jauni pakalpojumi. Mēs apzināmies, ka iedzīvotājiem svarīgākie gala mērķi vairs neatrodas pilsētas centrā, bet bieži vien ārpus tā, turpina Pārnits.

Apollo grupas īpašnieks Ivars Vendelins (Ivar Vendelin) informē, ka īsā laika periodā uzņēmuma kinoteātri izveidojuši lielāko kinoteātru ķēdi Igaunijā un saviem apmeklētājiem piedāvā pavisam jaunu izklaides līmeni. «Mēs vēlamies šo praksi turpināt tirdzniecības centrā Ülemiste un piedāvāt augstas kvalitātes un daudzveidīgas izklaides iespējas arī tajās pilsētas daļās, kur ne vienmēr tas ir iespējams,» skaidro Vendelins. Tāpēc tirdzniecības centrs Ülemiste ir labākais risinājums un loģiskākā vieta jauna kompleksa celtniecībai.»

Tirdzniecības centra paplašināšanās tiks pabeigta 2019.gada pavasarī. Celtniecības darbi sāksies 2017.gada beigās. Ideju attīstīs arhitekti no Norvēģijas AMB International un no Igaunijas Novarc. Papildus sporta zāles un kino zāļu kompleksam, tiks uzcelta arī liela pazemes autostāvvieta un izveidotas vairāk kā 20 jaunas telpas pakalpojumiem, norāda uzņēmumā.

Ref:244.000.225.960

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas