Igaunijā sāk kriminālizmeklēšanu pret vadošu privātklīniku

Izmeklētāji Igaunijā ir uzsākuši krimināllietu pret privātu veselības pakalpojumu sniedzēju Medita Klinik, kas ir viens no lielākajiem sabiedriskā iepirkuma konkursu pretendentiem kaimiņvalsts veselības aprūpes nozarē.

Kā ceturtdien, 7.decembrī, citējot telekanālu ETV, vēstīja raidorganizācija ERR, Igaunijas Ziemeļu apgabala prokuratūra ir ierosinājusi krimināllietu uz aizdomu pamata par kļūdainas informācijas sniegšanu.

Medita Klinik ar klīnikām Tartu un Tallinas pilsētā ir viens lielākajiem privātajiem specializētās medicīnas aprūpes sniedzējiem valstī, un ir piedalījies turpat 40 publiskā iepirkuma konkursos abās pilsētās.

Kā norādījusi Igaunijas Veselības pārvaldes juridiskā padomniece Agne Ojasāre (Agne Ojasaar): «Pašlaik varam apstiprināt tikai to, ka uzņēmumam novembrī ir anulēta īpašās klīnikas licence, kas nozīmē, ka Medita nevar sniegt pakalpojumus Tallinā uz šīs licences pamata».

Paša uzņēmuma vadītājs Kristo Ausmēs (Kristo Ausmees) sacījis ETV raidījumam Pealtnägija, ka ir informēts par kriminālizmeklēšanu, bet atteicies sniegt sīkākus komentārus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas