Igaunijā slēdz degslānekļa atradni pēc strādnieka inficēšanās ar COVID-19

Igaunijā ir slēgta viena no divām lielajām degslānekļa atradnēm valstī, jo vienam raktuvju darbiniekam ir apstiprināta saslimšanas ar COVID-19, tādēļ mājās nosūtīti ap 800 raktuvju darbinieki, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Ceturtdien, 2.aprīlī, igauņu energokoncerns Eesti Energia, kas vairumu valstī saražotās elektroenerģijas ražo no degslānekļa, paziņojis par apstiprinātu saslimšanas gadījumu Austrumviru apriņķa pazemes degslānekļa atradnē.

Saslimušais bijis tuvā kontaktā ar vismaz 16 kolēģiem, bet uzņēmums nolēmis pagaidām lūgt palikt mājās aptuveni 800 raktuvju darbiniekiem.

«Pagaidām mēs slēdzam pazemes darbus uz divām dienām, lai iegūtu kopainu, cik liels skaits cilvēku ir inficējušies. Pēc tam mēs varēsim pieņemt turpmākos lēmumus un vajadzības gadījumā slēgt raktuvi uz ilgāku laiku,» tā situāciju skaidrojis Eesti Energia meitasuzņēmuma Enefit valdes priekšsēdētājs Andress Vainola (Andres Vainola), ziņo ERR.

Lasiet arī: Koronavīrusa inficēšanās gadījumi Baltijā. Latvijā – 458, Lietuvā – 649, Igaunijā – 858

Igaunijā kopumā līdz ceturtdienai, 2.aprīlim, no COVID-19 izraisītām komplikācijām ir miruši 11 cilvēki, saslimšana apstiprināta 858 personām. No slimības atlabušo oficiālais skaits ir 45, tā norādīts Igaunijas oficiālajā tīmekļa vietnē par jaunā koronavīrusa izplatību Koroonakaart.ee.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas