Igaunija speciāli uz Latvijas futbola spēli atļauj 1 000 cilvēkus stadionā

Igaunijas valdība otrdien, 8.jūnijā, lēmusi atļaut ārtelpu pasākumos pulcēties līdz 1 000 cilvēku. Šonedēļ valstī gaidāma Baltijas kausa futbola spēle starp Latvijas un Igaunijas valstsvienībām, vēsta raidorganizācija ERR.

Kultūras ministre Anneli Ota (Anneli Ott) otrdien lēmumu pamatojusi šādi: «Šī ir svarīga spēle Igaunijas futbolam, jo, ja mēs uzvarēsim, mēs varēsim uzvarēt ikgadējā Baltijas kausa izcīņā, uz ko mēs esam gaidījuši 83 gadus. Lai dotu papildu iedvesmu mājinieku komandai, esam nolēmuši atļaut piedalīties 1 000 cilvēkiem.»

Lasiet arī: Atklātie Covid-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 256, Lietuvā – 215, Igaunijā – 86

Ota skaidrojusi, ka 14 000 sēdvietu lielais A. le Coq Arena stadions Tallinā ir pietiekami liels, lai tajā izretināti sasēdinu 800 līdzjutēju un Igaunijas Futbola federācijai uzdots nepieļaut līdzjutēju «čupošanos». Pārējie 200 cilvēki stadionā būs sportisti, treneri un apkalpojošais personāls, kā arī mediju pārstāvji, vēsta ERR.

Latvijas-Igaunijas futbola izlašu spēle gaidāma ceturtdien, 17.jūnijā, pulksten 19.00.

Igaunijā saslimstība ar Covid-19 šobrīd ir zemākā Baltijā un pret bīstamo slimību pirmo poti saņēmuši vairāk nekā pusmiljons iedzīvotāju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas