Igaunijā uzstāsies leģendārais romantiķis Niks Keivs un The Bad Seeds

Igaunijā, Hāpsalas bīskapa pilī 18.augustā uzstāsies leģendārais Niks Keivs (Nick Cave) un The Bad Seeds.

Kā informē L Tips Agency, biļešu tirdzniecība Biļešu serviss izklaides pasta abonentiem sākas 4.maijā, pulksten 10.00. Publiskā pārdošana visā www.bilesuserviss.lv tīklā no piektdienas, 6.maija, plkst. 10.00.

Kā zināms, Nika Keiva un The Bad Seeds koncerti ir vieni no emocionāli dziļākajiem un auditoriju aizraujošākajiem pasaulē, tāpēc jo īpaši zīmīgi, ka viņu pirmā uzstāšanās Igaunijā noritēs tik īpašā vietā kā Hāpsalas pils.

1982.gadā izveidotā grupa karjeras laikā izdevusi septiņpadsmit studijas albumus, sākot ar From Her To Eternity 1984.gadā un beidzot ar jaunāko grupas The Bad Seeds albumu Ghosteen (2019), ko kritiķi novērtējuši par visu laiku labāko grupas sacerējumu.

Austrāliešu dziedātājs un dziesmu autors Niks Keivs studēja mākslu Melburnā un savu muzikālo ceļojumu sāka vienā no pilsētas vadošajām postpanka grupām The Birthday Party. Pēc pārcelšanās uz Londonu un vēlāk uz Berlīni The Birthday Party izjuka, taču tās vietās piedzima apvienība Nick Cave & The Bad Seeds.

Keiva mūziku kopumā raksturo emocionāla intensitāte, bagāta ietekmju daudzpusība un liriska apsēstība ar tik fundamentālām vērtībām kā nāve, reliģija, mīlestība un vardarbība.

Pasaules mēroga panākumus Niks Keivs guva, kad klajā nāca mierīgākas klavierbalādes, piemēram, Where the Wild Roses Grow (1994), kurā piedalījās burvīgā Kailija Minoga, un Into My Arms (1997).

Patlaban Nick Cave & The Bad Seeds ir viena no pasaules mūzikas kritiķu visaugstāk vērtētajām apvienībām, kura līdz šim pārdevusi vairāk nekā piecus miljonus albumu. Viņu ietekme ir bijusi un joprojām paliek dziļa un tālejoša. Daudzi pazīstami mūziķi izmantojuši Keiva kompozīcijas savā daiļradē (tostarp Johnny Cash, Metallica, Snoop Dogg) vai atsaucas uz viņa darbiem un ietekmi kopumā.

Tai pat laikā jau daudzu gadu garumā Keivs un viņa The Bad Seeds ir sava ceļa gājēji, saglabā oriģinalitāti un nebeidz pārsteigt.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas