Igaunijā no valdības atsauc IT ministru

Kaimars Karu

Igaunijas valdībā ārējās tirdzniecības un informācijas tehnoloģiju amatu lūgts atstāt Kaimaram Karu (Kaimar Karu). Neuzticību ministram paudusi viņu atbalstījusī Igaunijas Konservatīvā tautas partija (EKRE), raksta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

«Šorīt [piektdien, 17.aprīlī] Igaunijas Konservatīvās tautas partijas priekšsēdētājs Marts Helme [Mart Helme], man piezvanīja un paziņoja, ka atsauks mani no ministra amata, jo «sadarbība nesekmējas un arī partija nav apmierināta»,» tā pavēstījis pats ministrs.

Ministra vērtējumā šādam partijas lēmumam šobrīd nav īstais laiks, jo valstī ir ārkārtas situācija un ir jākoncentrējas uz ierobežojumu skarto uzņēmumu atbalstīšanu.

EKRE vadītājs Helme savukārt norādījis, ka Kaimara Karu rīcība ir radījusi pārpratumus un jautājumus nacionālkoservatīvās partijas biedru vidū.

«Sagaidām, ka visi mūsu partijas ministri darbosies saskaņā ar partijas atbalstītāju vērtībām un skatījumu, tostarp tādos jautājumos kā imigrācija, viesstrādnieki, e-vēlēšanas un pasta pakalpojumu nodrošināšana lauku apvidos,» skaidroja EKRE priekšsēdētājs, kā viņa pausto citē raidorganizācija ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas