Igaunijas masu pasākuma Rallijs «Igaunija» rīkotāji lūdz vilkt elpceļu maskas

Igaunijā šajā nedēļas nogalē gaidāms masveidīgākais pasākums, kāds valstī bijis kopš COVID-19 ierobežojumu ieviešanas, Rallijs «Igaunija». Rallija pasaules čempionāta posmā ir plānota 20 000 skatītāju klātbūtne, kuriem rīkotāji piekodinājuši vilkt elpceļu maskas, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Vēl nedēļu pirms vērienīgā sporta notikuma tā orgkomitejas vadītājam Urmo Āvam (Urmo Aava) nebija pārliecības, ka Igaunijas Veselības pārvalde, ar kuru regulārās apspriedēs saskaņota rallija rīkošana, to neatcels īsi pirms tā sākuma.

«Sagatavošanās procesā esam ilgstoši sazinājušies ar Veselības pārvaldi un tas, vai viņi kaut ko atcels, būs jums jāvaicā viņiem.

Šobrīd strādājam atbilstoši mūsu plānam, un raugāmies uz priekšu – uz to, par ko esam vienojušies ar Veselības pārvaldi,» tā svētdien, 30.augustā, intervijā ERR sacījis Āva.

Lasiet arī: Igauņu epidemiologi ir pret karantīnas izņēmumu rallijam Igaunija

Rīkotājs norādījis, ka jaunums ir prasība, lai skatītāji sacensībās, kas notiks dažādās vietās Dienvidigaunijā, ierodas elpceļu maskām uz sejas neatkarīgi no tā, kurā sacīkšu vietā vai zonā tie atradīsies. Skatītāji lūgti ceļmalās nedrūzmēties lielās grupās un neizmantot iespēju sarunāties ar sacīkšu braucējiem, ja tāda rastos, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas