Igaunijas nodokļu maksātāji aicina atteikties no nodokļu sistēmas grozīšanas

Igaunijas Nodokļu maksātāju asociācija nākusi klajā ar vērtējumu, ka pašreizējās Igaunijas valdības īstenotās un plānotās nodokļu reformas ātri nodarīs kaitējumu valsts ekonomikai un tiesiskajai videi.

Igaunijas sabiedriskais medijs ERR vēsta, ka asociācija, kura dibināta 1995.gadā ar mērķi aizstāvēt optimālas nodokļu nastas izveidi, ierosinājusi valdībai atteikties no nodokļu sistēmas grozījumiem un tā vietā, lai celtu ar nodokļiem neapliekamo minimumu no 180 uz 500 eiro, atgriezties pie iepriekšējās valdības ieceres neapliekamā minimuma slieksni noteikt 450 eiro apmērā.

«Ir plaši zināms, ka pašlaik gatavotie nodokļu grozījumi izstrādāti, lai rastu papildu ienākumu avotus, kas ļautu kompensēt to ietekmi uz budžetu, kādu radīs 2018.gadā gaidāmā neapliekamā minimuma celšana līdz 500 eiro,» vērtējusi asociācija.

Vienlaikus tā nākusi klajā ar aicinājumu visām politiskajām partijām parakstīt vienošanos saistībā priekšvēlēšanu kampaņu pirms 2019.gada parlamenta vēlēšanām, apņemoties nesolīt vēlētājiem pazemināt nodokļus un celt pabalstus, jo asociācijas vērtējumā priekšvēlēšanu solījumi ir «šodienas problēmu cēlonis».

Ref: 111.111.103.4586

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas