Igaunijas premjeram skumji par politiķu grūstīšanos pie parlamenta

Tallinā zemē nogrūsts igauņu eiroparlamentārietis Indreks Tarands

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass (Jüri Ratas) paudis nožēlu par politiķu grūstīšanos, kas netipiski Igaunijas politiskajai videi pagājušajā nedēļā izcēlusies pie Igaunijas parlamenta. Tobrīd pikets pret ANO Migrācijas paktu, kad mikrofonu neaicināts paņēmis pretējās nometnes politiķis un runājis līdz ticis nostumts no platformas un nogrūsts zemē.

Kā Igaunijas premjerministra Jiri Ratasa (Jüri Ratas) izplatīto paziņojumu citē raidorganizācija ERR, viņš sacījis: «Mūsu cilvēki negrūž, nesit un fiziski neiespaido viens otru nekādā veidā. (..) Kaut kā šāda attieksme ir kļuvusi izplatīta medijos, sociālajos tīklos un sabiedriskajā domā, vissliktākais – tā ir novedusi pie reāliem darbiem.»

ERR rakstīja, ka internetā publicētos video redzams incidents, kas noticis pirmdien, 26.novembrī, brīdī, kad pie Parlamenta noticis Igaunijas Konservatīvās tautas partijas pikets.

Redzams, kā eiroparlamentārietis no Sociāldemokrātiskās partijas Indreks Tarands (Indrek Tarand) neaicināts atņēmis runātājam mikrofonu, tad ticis nostumts no skatuves platformas un partijas atbalstītāji sākuši viņu grūstīt, līdz nogrūduši zemē un iespēruši viņam ar kāju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas