Igaunijas prezidente svētku brīvdienās devusies slēpot uz Šveici

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) 2020.gada izskaņā devusies slēpošanas braucienā uz Šveici, neievērojot valdības ieteikumu iedzīvotājiem neceļot bez steidzamas vajadzības, vēsta Igaunijas valsts sabiedriskais medijs ERR.

«Šveicē infekcijas situācija un infekcijas rādītājs neatšķiras no Igaunijas rādītājiem. Inficēšanās iespēja bija tāda pati,» prezidentes ceļojuma apstākļus skaidrojis Kaljulaidas sabiedrisko attiecību padomnieks Tāvi Linnamē (Taavi Linnamäe).

Viņš pavēstījis, ka Igaunijas prezidentei, atgriežoties dzimtenē, veiktas jaunā koronavīrusa analīzes un viņa saņēmusi negatīvu analīžu rezultātu. Prezidente pēcāk uzturējusies pašizolācijā un viņai veiktas jaunas analīzes, kas arī devušas negatīvu rezultātu.

Lasiet arī: Covid-19 inficētie Baltijā pēdējā diennaktī. Latvijā – 331, Lietuvā – 775, Igaunijā – 290

«Tā ir ierobežota izolācija, kas nozīmē, ka viņai ir atļauts iet uz darbu, taču ne uz veikaliem vai teātri,» norādījis prezidentes padomnieks Linnamē. Viņš piebildis, ka Kaljulaida joprojām atrodas šādā ierobežotā pašizolācijā, tā pirmdien, 11.janvārī, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!