Igaunijas rallija zvaigznei 5 000 eiro sods par ātruma pārsniegšanu

Godalgotajam igauņu rallija sporta braucējam Tenakam Otam (Ott Tänak) piespriests 5 000 eiro liels naudassods par ātruma pārsniegšanu Somijā dažas dienas pirms sacensībām, vēsta somu laikraksts Helsingin Sanomat un Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ots kopā ar stūrmani Martinu Jerveoju (Martin Järveoja) piedalījies pasaules rallija tūres sacensībās Somijas Rallija kauss. Sacensībās Hyundai komandas ekipāža izcīnījusi otro vietu.

Lasiet arī: Vīrietim Lietuvā no vēdera izņem kilogramu naglu un skrūvju

Gatavojoties kausa izcīņai, trešdien, 29.septembrī uz visiem autovadītājiem pieejama autoceļa, kur ātruma ierobežojums ir 40 kilometri stundā, fiksēts Ota vadīts transportlīdzeklis traucies ar ātrumu 101 kilometrs stundā. 5 000 eiro lielo naudassodu braucējam piespriedusi Somijas ceļu policija, nevis Starptautiskā Automobiļu federācija.

Par ātruma pārsniegšanu policijai ziņojis kāds aculiecinieks, kurš lēsis, ka automašīna «lidojusi» ar ātrumu 160 kilometri stundā, taču šī aplēse izrādījusies pārspīlēta. Lietas izskatīšanā ceturtdien, 30.septembrī, pats Ots, kurš 2019.gadā izcīnījis pasaules rallija čempiona titulu, skaidrojis, ka ātrumu pārsniedzis, lai automašīnai noregulētu lukturus un darījis to, kad pārliecinājies, ka ceļa malā nav gājēju, vēsta somu un igauņu mediji.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas