Igaunijas skolās pastiprināti rūpējas par higiēnu

Igaunijā, kur ir konstatēts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19, Tallinas skolās pastiprinātas rūpes par higiēnu ir novērojusi raidsabiedrība ERR.

Valstī pagājušajā nedēļā ir noslēgušās skolēnu brīvdienas, kas ilga no 24.februāra līdz 1.martam. Tallinas Angļu koledžas vadība gan nav novērojusi audzēkņu pastiprinātu slimošanu.

ERR ziņo, ka skolas telpās pie ģērbtuvēm ir izvietoti dezinfekcijas stendi, kur gan skolēni, gan skolotāji ir aicināti rūpīgi dezinficēt rokas. Skolotāji stundās arī pastiprināti skaidro audzēkņiem, kā pasargāt sevi un citus no elpceļu saslimšanām.

Tallinas Tenismē Zinātnes skolā savukārt vadība ir sazinājusies ar tādu četru skolēnu vecākiem, kuri brīvdienas ir ceļojuši uz jaunā koronavīrusa uzliesmojuma vietām ārvalstīs. Skolēniem ir ļauts palikt mājās un pildīt mājas darbus ar interneta starpniecību.

«Viņi saņems visus mājasdarbus e-mācību vidē. Viņiem ir savas mācību grāmatas un, ja skolēniem, atgriežoties stundās, būs grūtības ar jaunās vielas apguvi, tad skolotāji, protams, izplānos konsultācijas un palīdzēs,»

tā sarunā ar Igaunijas sabiedrisko mediju ERR sacījusi Tallinas Tenismē Zinātnes skolas direktore Ņina Setnika (Nina Sõtnik).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas