Igaunijas valdība pārceļ klātienes mācību atjaunošanu visiem skolēniem

Igaunijas valdība nav spējusi vienoties par laiku, kad uz klātienes mācībām skolā varēs atgriezties visi skolēni pēc tam, kad šonedēļ tas atļauts sešām no kopumā 12 skolas klasēm, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Otrdien, 3.maijā, Igaunijā atļauts skolas solā atgriezties skolēniem no pirmās līdz ceturtās klases, kā arī devītās un 12.klases audzēkņiem visā valstī. No šīs nedēļas arī ir mīkstināti ierobežojumi un darbības aizliegumi restorāniem, veikaliem un iepirkšanās centriem.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā: Sākumskolām mācības līdz jūnija vidum, būs vilciens Rīga-Viļņa, Lietuvā atver baseinus un sporta zāles

Igaunijas veselības un darba lietu ministrs Tanels Kīks (Tanel Kiik) norādījis: «Es ļoti ceru, ka mēs varēsim ļaut bērniem atgriezties skolā 17.maijā.» Pirms pieņemt šādu lēmumu valdība tomēr vēlas vispirms redzēt, kāda ietekme uz epidemioloģisko situāciju būs 3.maija atvieglojumiem.

Igaunijā Covid-19 otrais vilnis iestājās lēnāk un mazākā apjomā nekā pārējās Baltijas valstīs. Epidemioloģiskie ierobežojumi 2021.gadā tika ieviesti marta vidū, kad arī tika slēgtas skolas un mācības turpinājās neklātienes režīmā, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas