Igauņu uzņēmuma Bolt vērtība sasniedz 7,4 miljonus eiro

Igauņu vieglā transporta pakalpojumu sniedzējs Bolt pavēstījis, ka ir veicis finansējuma piesaistes kampaņu un piesaistījis 628 miljonus eiro. Pēc uzņēmuma paustā nu tā vērtība sasniedz 7,4 miljardus eiro, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Bolt populārākie pakalpojumi ir ēdiena piegāde un taksometra pakalpojumi, taču tas piedāvā arī elektroskrejriteņu un automašīnu nomu.

Vienam no vadošajiem Igaunijas jaunuzņēmumiem šajā ieguldījumu piesaistes kampaņā dominējuši uzņēmumi Sequoia un Fidelity Management.

Lasiet arī: Francija uzliek Google un Facebook 210 miljonu eiro sodu par lietotāju izsekošanu

«Mēs esam izstrādājuši produktus, kas piedāvā labākas un pieejamākas alternatīvas gandrīz visiem nolūkiem, kam mēdz izmantot privāto automašīnu,» skaidrojis Bolt dibinātājs un izpilddirektors. «Mēs sadarbojamies ar pilsētām, lai palīdzētu cilvēkiem pāriet uz tādiem viegliem transportlīdzekļiem kā skrejriteņi un e-velosipēdi, un uz tādām kopīgas pārvietošanās iespējām kā kopīgi braucieni un automašīnu koplietošana, lai pilsētu teritorijas atkal pārtaptu par ilgtspējīgu, cilvēkiem draudzīgu vidi.»

Pandēmijas laikā uzņēmums izstrādājis un ieviesis vienu no uzņēmuma jaunākajiem produktiem Bolt Market ar vairākiem desmitiem veikalu desmit Eiropas valstīs. Izmantojot jauniegūto finansējumu, 2022.gadā Bolt plāno strauji paātrināt paplašināšanos, kā arī grasās līdz gada beigām atvērt vairākus simtus veikalu jaunā pakalpojuma ietvaros, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas